AIESEC Timisoara organizeaza “Meet the Academy” in data de 7 martie in Aula Magna UVT, eveniment de deschidere al proiectului AIESEC Academy.
AIESEC Timisoara organizeaza un eveniment cu scopul informarii publicului despre proiectul AIESEC Academy.
Va asteptam joi, 7 martie la ora 18:00 in Aula Magna din Universitatea de Vest Timisoara pentru a participa la evenimentul “Meet the Academy” unde vor fi prezenti: echipa de organizare, traineri din cadrul proiectului si companii partenere! Acest eveniment are scopul de a prezenta proiectul AIESEC Academy tinerilor studenti. In cadrul prezentarii vor vorbi atat organizatorii cat si reprezentatii firmelor despre proiect si despre toate cele trei scoli.
AIESEC Timisoara a lansat a V-a editie a AIESEC Academy, un proiect de educatie non-formala pentru studentii din Timisoara. Proiectul consta in 3 scoli – IT School, Engineering School si Entrepreneurship School. Acesta se desfasoara in 4 saptamani de training-uri si 4 saptamani de practica.
Va invitam sa participati la eveniment alaturi de noi.
